31 Temmuz 2010 Cumartesi

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm full izle, 2. bölüm videosu


Dürüyenin Güğümleri dizisi yine izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. 2. Bölümü yayınlanan dizi yine reytingleri salladı. Başrollerini İpek Tuzcuoğlu ve Emre Kınay'ın Paylaştığı dizinin 2. Bölüm videosu yine ve ilk kez http://duruyeningugumleri.blogspot.com adresinde

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm izle

30 Temmuz 2010 Cuma

Dürüyenin Güğümleri Gala Yemeği Muğla'da yapıldı.
Dürüyenin Güğümleri ekibi dizinin ilk bölümünün ardından gala yemeğini Muğla'da yaptı. Muğla'da çekimleri yapılan dizinin yemeğinde bir araya gelen oyuncular ilk bölümden yakalan başarıyı kutladı.

İşte Gala:

29 Temmuz 2010 Perşembe

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm Özeti, yeni bölümde ne oluyor?


Dürüyenin Güğümleri dizisinin çok sevilen 1. bölümünden sonra sıra şimdi 2. bölümde. Merakla beklenen 2. bölümde neler oluyor? İşte 2. bölüm özeti:


Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm Özeti

28 Temmuz 2010 Çarşamba

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm fragmanı izle

Dürüyenin Güğümleri dizisinin merakla beklenen 2. bölümünün fragmanı yayınlandı, işte 2. bölüm fragmanı. Hemen izleyin.

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölüm Fragmanı

Dürüyenin Güğümleri 2. Bölümde Neler Oluyor? İşte Özeti


İlk bölümü ile oldukça beğenilen ve reytinglerde zirveye yerleşen dürüyenin güğümleri, 2. bölümü ile de oldukça beğenileceğe benziyor. Peki 2. bölümde ne oluyor? İşte 2. bölümde olacakların özeti:

İşte Dürüyenin Güğümlerinin Zühtüsü (Emre Kınay)


Dürüyenin Güğümleri geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanan ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Bizde her hafta dizi oyuncularından birinin diziye ilişkin görüşlerini takipçilerimizle paylaşıyoruz. Bu haftanın konuğu Emre Kınay nam ı diğer Zühtü.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, başrollerini İpek Tuzcuoğlu ve Emre Kınay’ın üstlendiği “Dürüye’nin Güğümleri” Star TV’de başladı. Kınay’ı çekimleri Muğla’da devam eden dizinin setinde ziyaret ettik, yeni karakteri Zühtü’den kızı Duru’ya pek çok merak ettiğimiz her şeyi sorduk.

27 Temmuz 2010 Salı

Dürüyenin Güğümleri En Yeni ve En Güzel Resimleri


Dürüyenin Güğümleri En yeni ve en güzel resimlerinden derlediğimiz galerimizi sizin için açıyoruz. İşte Dürüyenin Güğümlerinin en güzel resimleri

Dürüyenin Güğümleri Resimleri:

Dürüyenin Güğümleri nerede çekiliyor? işte cevabı


Reyting rekorları kıran Dürüyenin Güğümleri neredemi çekiliyor. İşte cevabı. Yıllardır koruduğu tarihi dokusu, yeşilin her tonunun bulunması ile deniz, kum ve güneşin bir arada yaşandığı Muğla sinemacılar ve dizi yapımcılarının gözdesi olmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz yıllarda Bozüyük Beldesinde çekilen Baba Ocağı Dizisinin ardından şimdi de Akkaya Köyü, Ana Kucağı-Düriye’nin Güğümleri dizisine ev sahipliği yapıyor.
Daha önce Baba Ocağı ve daha birçok dizinin yönetmenliğini yapan Aydın Söke’li Yönetmen Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği dizide İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay, Uğur Çavuşoğlu, Selahattin Taşdöğen, Kaan Urgancıoğlu, Lemi Filozof, Yener Gürsoy ve Yeliz Şar rol alıyor.
Çekimleri devam eden ve yaklaşık iki hafta sonra Star Televizyonunda yayınlanmaya başlanacak olan dizi setini Akkaya Köyünde eşi ile birlikte ziyaret eden Muğla Valisi Fatih Şahin, dizi ekibi ile birlikte sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Dizinin başrol oyuncusu İpek Tuzcuoğlu ve Yönetmen Şevki Doğan ile sohbet eden Vali Şahin ve eşi dizi hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

26 Temmuz 2010 Pazartesi

Dürüyenin Güğümleri 1. Bölüm izle, son bölüm izle

Merakla beklenen Dürüyenin Güğümleri 1. Bölümünü hemen izle, son bölüm izle. Dürüyenin güğümleri dizisi reyting rekorları kıran ilk bölümü ile ilk kez sitemizde Hemen izleyin

Dürüyenin Güğümleri 1. Bölüm

25 Temmuz 2010 Pazar

Dürüye'nin Güğümleri ilk bölümünde rekorlar kırdı

Dürüye'nin Güğümleri Haber - 24 Temmuz Cumartesi Tüm Gün İzlenme Oranları açıklandı. İlk bölümüyle yayınlanan Dürüye'nin Güğümleri hem TOTAL'de hem AB'de birinci oldu.Dün akşam 1. bölümüyle yayınlanan Dürüye'nin Güğümleri reyting listesine bomba gibi düştü.

Dürüye'nin Güğümleri Nazife Hanım dizi müziği dinle

Dürüye'nin Güğümleri Nazife Hanım dizi müziği dinle. Nazife Hanım Müziği ve Sözleri

Dürüyenin Güğümleri Altın Dişli Hayriye müziği dinle, Altın Dişli Hayriye Sözleri

Dürüyenin Güğümleri Altın Dişli Hayriye müziği dinle, Altın Dişli Hayriye müziği hemen dinle

Dürüye'nin Güğümleri Halimem Müziği Dinle, Halimem Sözleri

Dürüye'nin Güğümleri Halimem Müziği. Halimem müziğini hemen dinlemek için tıklayın. İşte Halimem müziği


Dürüye'nin Güğümleri Duran Abi Müziği dinle, dürüyeninin güğümleri müzikleri

Dürüye'nin Güğümleri Duran Abi Müziği dinle, hemen dinlemek için tıkla


Dürüye'nin Güğümleri Hayda müziği dinle, sözleri

Dürüye'nin Güğümleri Hayda Müziğini hemen dinleyin. İşte Hayda müziği

Dürüye'nin Güğümleri Müzikleri, Gamıldanımem, Zühtü Müzik dinle

Dürüye'nin Güğümleri dizisi en güzel müzikleri yine sitemizde. Birbirinden güzel Dürüye'nin Güğümleri müzikleri burada.

İşte Müzikler

Dürüyenin Güğümleri Gamıldanımem dizi müziği

Dürüyenin Güğümleri Gamıldanımem dizi...Dürüyenin Güğümleri Zühtü dizi müziği

23 Temmuz 2010 Cuma

Dürüye'nin Güğümleri en güzel resimleri

Halim- Selahattin Taşdöğen(65): Dürüye’nin babası. Huysuz bir ihtiyar. Çarıklı köylü kurnazı, çok zor görür.
Duran Aga-Uğur Çavuşoğlu (45): Ümit ve Nimet’in abisidir. Köydeki süt toplama merkezinin sahibidir. Zengindir. Dürüye’ye aşıktır. Bu yüzden hiç evlenmemiştir.

Zühtü-Emre Kınay (45): Dürüye’nin kocası. Halime, Huriye, Hayriye ve Nazife’nin babasıdır. Evlendikten sonra Almanya’ya gitmiş, bir de orada Helga adında bir kadından İskender adında bir oğlu olmuştur.

Dürüye-İpek Tuzcuoğlu (43): Zühtü’nün karısı, Halime, Huriye, Hayriye ve Nazife’nin anneleri, Halim’in de kızıdır.

Dürüye'nin Güğümleri dizisine ait en güzel resimleri sizin için derledik. İşte O resimler


Dürüye'nin Güğümleri 24 Temmuz Cumartesi, Saat 21:00'de Star'da

Cumartesi akşamı saat 21:00'da yayınlanacak olan Sinetel Yapımı "Dürüye'nin Güğümleri"nde, dizinin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan, yapımcılığını İbrahim Mertoğlu, uygulayıcı yapımcılığını Barbaros Canlı üstlenirken, senaryoyu ise Baykut Badem ve Filiz B. Ekinci yazdı. Dizinin başrollerinde sırasıyla; İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay, Uğur Çavuşoğlu, Selahattin Taşdöven, Deniz Sipahi, Burcu Binici, Algı Eke, Elif Atakan, Kaan Urgancıoğlu, Lemi Filozof, Yener Gürsoy, Yelif Şar, Volkan Baş, Fatih Doğan, Cem Cücenoğlu, Şule Demirezen, Özlem Fidan yer alıyor. "Dürüye'nin Güğümleri"nin çekimlerine Muğla'nın 10 km uzağında bulunan Akkaya köyünde haftalar önce başlandı.

Dürüyenin Güğümleri 1. bölüm fragmanı izle

Dürüyenin Güğümleri 1. Bölüm Fragmanı hemen izle

Dürüyenin Güğümleri - İpek Tuzcuoğlu

Dürüye, Dicle'yi unutturacak

Asmalı Konak'taki Dicle rolüyle hafızalara kazınan İpek Tuzcuoğlu, Dürüye'nin Güğümleri dizisinde başrolü üstlendi. Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği, Cumartesi günü Star TV'de ekrana gelmeye başlayacak dizinin Muğla'daki setine konuk olduk, Tuzcuoğlu ile rolünü ve dizi hakkındaki detayları konuştuk.

Öncelikle yeni diziniz hayırlı olsun. Dürüye'nin Güğümlerinin konusunu sizden dinleyebilir miyiz?

- Dürüye'nin Güğümleri, tamamen bir köy komedisi. Ben Dürüye'yi canlandırıyorum. Sevgi dolu, çok doğal, mert, girişken, aynı zamanda namazında niyazında, çocuklarına çok düşkün bir kadın. 17 yaşındayken Zühtü'yle (Emre Kınay) evleniyor. Aslında köyün ağası Duran'ın da (Uğur Çavuşoğlu) Dürüye'de gözü var ama Zühtü daha çok başlık parası verdiği için babası Dürüye'yi onunla evlendiriyor. Zühtü, işi nedeniyle Almanya'da yaşıyor. Dürüye'nin yanına her geldiğinde de bir çocuk yapıp öyle gidiyor! Toplam dört çocukları oluyor. Dürüye, Zühtü'nün yüzünü 15 sene boyunca göremeyince boşanmak istiyor ama bir türlü boşanamıyor. En sonunda bir kadın hakim, onun derdini dinleyip tek celsede boşanmasını sağlıyor. Bu arada Zühtü'nün Almanya'da başka bir kadından da çocuğu var. Orada iflas edince, çocuğunu da alıp Dürüye'nin yanına geliyor. İşte hikayemiz de böyle başlıyor.

İki senedir dizilerde rol almıyordunuz. Bu bir tercih miydi, teklif mi gelmedi?

- İki sene önce Mahşerde rol almıştım. Sonrasında O... Çocukları filminde oynadım ve iki ayrı televizyon programında sunuculuk yaptım. Bu arada yaşadığım ilişki nedeniyle Bodrum'da çok sık bulunduğum için, hakkımda Oyunculuğu bıraktı, Bodrum'a yerleşti gibi haberler çıktı. Ama yeni bir dizide rol almamamın nedeni, gelen teklifler içinde İşte bu diyeceğim bir proje olmamasıydı. Zaten kabul etmediğim beş-altı dizi projesi de kısa sürede yayından kaldırıldı.

İNEK SAĞDIM, TRAKTÖR KULLANDIM

Peki Dürüye'nin Güğümleri dizisini kabul etmenizdeki etken neydi?

- En önemli etken, yönetmenimiz Mustafa Şevki Doğan. Çalışmak istediğim yönetmenlerden biriydi kendisi. Ayrıca öykünün sıcaklığı, samimiyeti, senaryoyu okurken beni eğlendirmesi ve tabii ki yapımcının güvenilirliği diziyi kabul etmemde etkili oldu.

Köy yaşamına alışabildiniz mi?

- Evet, ayrıca burada birçok şeyi ilk kez denedim; inek sağmak, tavukları yemlemek, traktör kullanmak, küçük bebekleri sırtıma bağlayıp iş yapmak gibi. Tabii bu arada komik iş kazaları da oluyor, mesela çekimler sırasında tezeklere basabiliyoruz...

Asmalı Konakta Dicle'yi canlandırmıştınız, izleyici sizi hala o rolde hatırlıyor. Sizce Dürüye, Dicle'yi unutturabilecek mi?

- Kesinlikle unutturacak. Sanırım buna inandığım için gelen dört proje arasından Dürüye'nin Güğümlerini seçtim. Hala birçok kişi Hiçbir iş Asmalı Konak gibi olmuyor diyor, beni Dicle olarak seviyorlar. Bir oyuncunun fenomen olacak rollere denk gelmesi kolay değil, ben Dürüye'nin de Dicle gibi fenomen olacağına inanıyorum.

ÇOCUKLAR AĞLAYINCA ÇOK ZORLANIYORUM

Dizide şiveli konuşuyorsunuz, bunun için özel ders aldınız mı?

- Dizide köyün akıllı delisi' Adsız'ı canlandıran Volkan Baş, oyuncu koçluğumuzu yapıyor. Onunla şive çalışıyoruz. Bir de Köyceğiz yolundaki bir mekanda kahvaltı etmiş, orada Firdevs adlı bir kızla tanışmıştım. Konuştuğumuz üç saat içinde ondan çok şey öğrendim. Firdevs'in düğününe bile gittim! Buradakilerle iç içeyiz anlayacağınız. Rolüm için onları izliyorum, sürekli gözlem yapıyorum...

Çekimlerde zorluk yaşıyor musunuz?

- Birlikte çalıştığımız küçük çocuklar ağlayınca çok zorlanıyorum. Anne olmadığım için nasıl davranmam gerektiğini tam olarak bilemiyorum çünkü. Anne olmak başkadır ya hani, bir anne çocuklarına herkesten başka bakar, başka sever, anneyi oynayan bir oyunucunun da anneliği içselleştirmesi gerekiyor. Ben de dizide çocuklarımı oynayan kızlara kendi kızlarım gibi bakıyorum. Hatta onlara çekim aralarında Ben size böyle güzel güzel bakarsam, sakın şaşırmayın diyorum. Onlar daha uzun süre benim kızlarım olarak kalacak...

Başrolü Emre Kınay ile paylaşıyorsunuz. Aranızdaki uyum nasıl?

- Emre üç ay önce benim sunduğum televizyon programına gelmişti. Bir türlü beraber çalışamadık diye hayıflanmıştık. İşte sonunda denk geldi ve bir aradayız. Emre'nin enerjisi çok güzel, aynı zamanda çok iyi bir insan. Birlikte gayet uyumluyuz.

AŞKIMDAN YANIP KÜL OLDUM SONRA KÜLLERİMDEN DOĞDUM

Aşk sizin için ne ifade ediyor?

- Aşk benim için yanma halidir. Gerçek aşktan bahsediyorum ama. Günümüzde insanlar değişik değişik kişilerle birlikte olmayı, yatıp kalkmayı, şehvet ve tutkuyu aşkla karıştırıyor. Aşk, iki kişinin bir'lenmesidir. Aşkta ikilik yoktur, birlik vardır. Bir bütünlük halidir. Benim aşk kavramım biraz eski Türk filmleri tadında. Benim için gerçek aşk, yanmak demektir. İnsan bir kere yanar kül olur, ondan sonra küllerinden yeniden doğar, ben de şu an o durumdayım.

ARKEOLOG ANNE

Bu arada bir sinema filminde rol almayı düşünmüyor musunuz?

- Türkiye'de ilk kez çekilecek bir çocuk filminden teklif geldi. Olursa, arkeolog bir anneyi oynayacağım.

Yine bir anne rolü teklif edilmiş. Çocuk özleminiz var mı?

- Her kadın, anneliği tatmalı diye düşünüyorum. Ben çocuğu olan insanları çok şanslı buluyorum. İnşallah bir gün benim de olur. Ama çocuğu yapmış olmak için değil, aşk ve sevgiyle yapmak isterim.

Dürüye'nin Güğümleri Müziği Dinle

Video Klibi izleyinParçanın Sözleri

Duriyemin Güğümleri Kalaylı [Ah Kalaylı]
Fistan Giymiş Etekleri Alaylı [Alaylı Aman Aman]

Düriyemi Aldatması Kolay Mı [Ah Kolay Mı]
Ah Alırım Dedin De Aldattın Beni [Aldattın Beni Aman]
Üç Telli Saz İle Oynattın Beni [Oynattın Beni Aman]

Giyme Dedim Giydin Sen Bu Alleri [Ah Alleri]
Başıma Getirdin Türlü Halleri [Halleri Aman Aman]
Düşman Ettin Bana Bütün Elleri [Ah Elleri]

Ah Alırım Dedin De Aldattın Beni [Aldattın Beni Aman]
Üç Telli Saz İle Oynattın Beni [Oynattın Beni Aman]

Dürüye'nin Güğümleri - Emre Kınay

Tiyatro ve televizyon dünyasının sevilen oyuncularından Emre Kınay, ramazan ayına girmeden Star TV'de yayınlanacak olan komedi dizisi “Dürüye’nin Güğümleri”nin birinci bölümünde, üç farklı dönem için üç farklı kılığa girdi. Dizide Emre Kınay, eşi Dürüye’yi Muğla’da bırakıp Almanya’ya giden ve yıllar boyunca sadece üç defa memleketine gelen kurnaz Zühtü karakterini başarıyla canlandırıyor. Bu rolüne alışırken, dört ay boyunca Muğla’ya gidip geldi ve gözlem yaptı. Ayrıca dizide “Adsız” karakterini canlandıran Egeli oyuncu Volkan Baş ile yörenin şivesini çalıştı. Kınay, Zühtü karakterinin üç farklı dönemini canlandırırken hiç zorlanmadığını, çok keyif aldığını belirtiyor.

Dürüyenin Güğümleri Oyuncuları ve Karekterleri


DÜRÜYE - İpek Tuzcuoğlu


ZÜHTÜ - Emre Kınay


DURAN AĞA - Uğur Çavuşoğlu


HALİM - Selahattin Taşdöğen


ÜMİT - Kaan Urgancıoğlu


YAMAN - Lemi Filozof


NASİP - Yener Gürsoy


NİMET - Yeliz Şar


NAZİFE - Elif Atakan


HALİME - Deniz Sipahi


HURİYE - Burcu Binici


HAYRİYEAlgı Eke


İMDAT ÇAVUŞFatih Doğan


ADSIZVolkan Baş


BAYRAMCem Cüceloğlu


DÖNEŞule Demirezen

Dürüyenin Güğümleri Kadrosu, Oyuncuları, Yönetmeni

Yapımcı: Sinetel Film
İbrahim Mertoğlu

Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan
Senaryo: Baykut Badem / Filiz Ekinci
Oyuncular:
İpek Tuzcuoğlu ( Düriye)
Emre Kınay ( Zühtü)
Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa)
Selahattin Taşdöğen (Halim)
Kaan Urgancıoğlu ( Ümit)
Lemi Filozof (Yaman)
Yener Gürsoy ( Nasip)Yeliz Şar (Nimet).

Dürüye'nin Güğümleri Dizisi KonusuDürüye (İpek Tuzcuoğlu), 25 yıl önce Zühtü (Emre Kınay) ile evlenmiş ama Zühtü gerdek gecesinin sabahında Almanya'ya işçi olarak gitmiştir. Zühtü, ilk 10 yılda 2'şer sene arayla 3 kere, 1'er hafta köyüne dönmüş böylece 25 yıllık evliliklerinde sadece 25 gün evli kalmışlar ancak gerdek gecesinden bir, diğer her gelişten de üç olmak üzere toplam dört kız çocuk sahibi olmuşlardır. Sütçülük yapan Dürüye, kızlarına Güğümlerim' demektedir. Güğümlerin tek dertleri aşklarıdır ama önlerinde Dürüye gibi bir engelleri vardır. Son 15 yıldır ise Zühtü'den hiç haber yoktur. Köyde bir de Dürüye'yi yıllardır seven Duran Ağa (Uğur Çavuşoğlu) vardır. Dürüye'nin Zühtü'den boşandığını öğrenen Duran Ağa köy meydanında şenlikler verir. Zühtü'den bunca yıl sonra zor kurtulan Dürüye'nin ise yeniden başını bağlamaya hiç niyeti yoktur. Zühtü ise aynı gün, Dürüye'den boşandığından habersiz, yanında Helga'dan olma oğlu ile Dürüye'ye geri döner. Ama karşısında bambaşka bir Dürüye vardır. Dürüye'nin şerrinden canını zor kurtaran Zühtü'nün vazgeçmeye niyeti yoktur. Parasızdır, kalacak tek yeri Dürüye'nin yanıdır. Yıllardır Dürüye'nin boşanmasını bekleyen Duran Ağa da vazgeçmeye niyetli değildir. Dürüye ise birbirleriyle komik bir savaşa giren Zühtü ve Durandan kurtulmak için güğümleriyle' birlik olup oyunlar kurmaya başlar. İneğiyle boğasıyla, davuluyla zurnasıyla, köylüsüyle delisiyle bu şirin köyde geçen komik sıcak bir hikayedir Dürüye'nin Güğümleri'... Ve tabii türküleri ve aşklarıyla!